Meist


Tere - saame tuttavaks! Meil, TAKARA NORD-i perel on suur huvi sisekujunduse, erinevate kultuuride, fotograafia ning interjööride stilistika vastu. Oma töös otsime erilisi aardeid üle kogu maailma, niisiis leiab TAKARA NORD poest ainult neid esemeid, mis meile väga meeldivad ja mida kasutaksime ka enda kodude sisustamisel.

Alates 2019. aastast on TAKARA NORD mööbli- ja sisustussalong tegutsenud Tallinnas, asutaja Gerli Mõisja kirg sisekujunduse, mööblidisaini ning kodu dekoreerimise vastu kajastub kõigis meie kollektsioonides. Me kombineerime erinevaid stiile ning meie eesmärgiks on, et saaksite luua oma eelarve piires maitsekalt isikupärastatud kodu või hubase suvila.

Samuti on meie südameasjaks vana ning vintage mööbli renoveerimine. Väga hea meel on tõdeda, et taastatud vanu esemeid on hakatud järjest rohkem hindama. 

TAKARA NORD salongis on lisaks renoveeritud mööblile saadaval valitud Taani disaini ning vintage esemeid, kaupa tuleb ka Rootsist ja Hollandist. Teeme koostööd kohalike tisleritega ning vähesel määral müüme edasi siinsete käsitööliste stiilseid ning ehedaid tooteid. Kõik esemed on valitud nii, et tekiks tervik, uus ja vana külg-külje kõrval. TAKARA NORD müüb ka tuntuid kaubamärke nagu Love Warriors (SE), HK Living (NL), MUUBS (DK), House Doctor (DK) ning esindab fotograafe Tove Frank (SE), Via Martine (NL) ja Vee Speers (AUS).

TAKARA NORD sisustussalong asub Tallinnas, Veerenni piirkonnas. Lisateavet meie asukoha ning lahtiolekuaegade kohta leiate siit.

Salongi nimi tuleb jaapani keelsest sõnast "takara" ehk aare (treasure, precious ing. k) ning "nord" viitab põhjamaa/skandinaavia mõjutustele. Meie tõekspidamised ühtivad ka jaapanlaste wabi-sabi filosoofiaga, mille järgselt on just ebaperfektne täiuslik, nö vead ja erinevus ilus. Samuti viitab see kõigele looduslikule ja loomulikule. Paljud salongis müügil olevad esemed on ainueksemplarid või käsitsi valmistamise tõttu igaüks veidi erinev eelmisest. Nii muutub poe väljanägemine ning toodete valik alati vastavalt parasjagu töötoas valminud mööblile või mujalt maailmast leitud aksessuaaridele.

See on elustiil, mida me loome. Me teeme seda, mida armastame ja armastame, mida teeme!

Jälgige meie tegemisi ka Instagramis ja Facebookis.

TAKARA NORD sisustussalong Tallinn

TAKARA NORD - KOHT, KUS SKANDINAAVIA VIBE KOHTUB BOHEEMLASLIKU STIILIGA, ETNILINE KAASAEGSE NING VANA UUEGA.